Montblanc StarWalker Urban Speed – nowe przybory piśmiennicze

Instrument piśmienny zbudowany dla ceniących wysokie tempo miejskiego życia.

Ostatnia odsłona legendarnej linii StarWalker, Montblanc StarWalker Urban Speed został zaprojektowany na „zaufanego kompana” w życiu na wysokich obrotach. Wytrzymały, wyrazisty z muskularnym korpusem, współczesny wygląd tego nowego instrumentu do pisania odzwierciedla właściwości linii StarWalker: nowoczesna stylistyka w połączeniu z zastosowaniem innowacyjnych materiałów.

Pióra Montbalnc StarWalker Urban Speed

Star Walker Urban Speed ze swoimi odważnymi czerwonymi elementami projektu na czarnym tle podkreśla dynamicznego ducha dzisiejszego miejskiego stylu życia. Skuwka i korpus z żywicy szlachetnej są wzmocnione ultra czarnym PVD z elementami szczotkowanych powierzchni, dodając odczucie kolejnej warstwy tekstury, która wnosi do całości męski urok kolekcji. Ze względu na swoją odporność na zarysowania, chemię i temperatury, PVD lub „Physical Vapor Deposition” poszycie jest stosowane głównie w przemyśle motoryzacyjnym i lotniczym, ale teraz znajduje nowy zastosowanie na przyrządach do pisania zaprojektowanych dla tych, którzy zawsze są on-the-go i gotowi na każdą przygodę życia.

Pióra Montbalnc StarWalker Urban Speed-1

Z instrumentem Montblanc wyobraźnia zaczyna przyspieszać życie a współczesny odkrywca może czerpać przyjemność z pisania swoich śmiałych pomysłów kształtujących świat wokół siebie i dzięki temu ustanawia dla siebie nowe wyzwania. Jest on zbudowany jako narzędzie o wysokiej wydajności, aby uchwycić wiele zwrotów akcji życia, nigdy go nie zwalniając.

Ręcznie lakierowany czerwony pasek na klipsie podkreśla prędkość i kunsztowność kolekcji wraz z lewitującym emblematem marki Montblanc w transparentnym elemencie na końcu skuwki.

Pióra Montbalnc StarWalker Urban Speed-2

StarWalker Urban Speed jest dostępny w wersji pióra wiecznego ze szczotkowaną, pokrytą rutenem, 14-to karatową stalówką, również jako Fineliner(Cienkopis), długopis oraz znany już z wcześniejszych odsłon ScreenWriter do obsługi urządzeń dotykowych. Jako element trwającej współpracy z Samsungiem, Montblanc wypuści e-Starwalker’a dla kolekcji Urban Speed będącego uzupełnieniem dla technologii w Samsungach Galaxy Note. Zaprojektowany by wzmocnić przyjemność z korzystania z urządzeń Samsung’a, a dodatkowo e-Starwalker będzie posiadał możliwość wymiany na wkład atramentowy.

Pióra Montbalnc StarWalker Urban Speed-4

StarWalker Urban Speed jest elegancki i bardzo męskim przyrządem do pisania wykonanym przez miejskich odkrywców chcących przekraczać granice.

Montblanc StarWalker Urban Speed będzie dostępny w butikach Montblanc od kwietnia 2015. Zapraszamy do kontaktu.