pani_kariera_2

Aplikacja spontaniczna

Buduj swoją przyszłość z Nami!

Chcesz dołączyć do naszej firmy?

Skorzystaj z poniższego formularza aplikacyjnego. Twoja aplikacja zostanie przeanalizowana i umieszczona w naszej bazie danych pod kątem przyszłych projektów rekrutacyjnych.

Jeśli szukasz pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz wieloletnim doświadczeniu, marzysz o pracy dla światowych marek luksusowych, aplikuj.

Aplikuj teraz!

MISJA I WIZJA

Jesteśmy liderem w każdym segmencie lub niszy rynkowej, w której działamy. Dostarczamy wartościowe marki i produkty oraz wysokiej jakości usługi spełniające potrzeby Klienta.

Nasze marki i produkty są najbardziej pożądane na rynku. Firmy Grupy Zibi są najbardziej rozpoznawalnymi firmami w swoich branżach i miejscami pierwszego wyboru dla Klientów i pracowników.

Sprawiamy, że wartościowe marki i produkty są dostępne, aby pomagać spełniać Klientowi jego marzenia i podkreślać jego wizerunek.

WARTOŚCI

1. Ciągle się doskonalimy

(stawiamy na  rozwój firmy i samorozwój pracownika)

Lean wyznacza nam kierunki w ciągłym doskonaleniu siebie, swojego stanowiska pracy oraz otoczenia. Podejmujemy wyzwania, nie boimy się eksperymentować. Usprawniamy i podnosimy efektywności naszych działań. Gromadzimy wiedzę i dzielimy się nią.

2. Pracujemy zespołowo

Praca zespołowa to dla nas to indywidualny wkład każdego z nas we wspólny sukces Firmy. Jesteśmy dla siebie inspiracją, wsparciem i partnerami. Wspólnie i szanując nawzajem swoje opinie pracujemy nad optymalnymi rozwiązaniami dla satysfakcji naszych Klientów i nas samych.

WARTOŚCI

3. Stawiamy na wiarygodność i dobrą komunikację

(z Klientem i w Grupie)

Udzielamy sprawdzonych i rzetelnych informacji naszym Klientom oraz sobie nawzajem. Opieramy się na faktach i pewnych danych. Zawsze jesteśmy otwarci na dialog – przekazujemy wszystkie informacje bez zbędnej zwłoki.

4. Tworzymy dobrą atmosferę pracy

Wzajemny szacunek to dla nas podstawa. Okazujemy sobie zrozumienie i sprawiamy, że praca dla każdego z nas staje się pasją. Dbamy o siebie i swoje otoczenie, aby stale podnosić komfort naszej pracy.

5. Mówimy otwarcie o problemach i rozwiązujemy je.

Nie boimy się mówić o problemach; zawsze wyraźnie je nazywamy i szukamy rozwiązań u źródła ich powstania. Nie szukamy winnych i nie oceniamy – opieramy się na faktach i danych.