O marce

Longchamp został założony w Paryżu w 1948 roku przez Jean Cassegrain’a i do chwili obecnej jest prowadzony przez kolejne pokolenia rodziny Cassegrain. Poszerzając swoją ofertę o bagaż, torebki i akcesoria, Longchamp wkroczył do świata mody dzięki kampaniom reklamowym, pożądanym na całym świecie kultowym torebkom, kolekcjom ready-to-wear oraz obuwia.

Łącząc długoletnią tradycję wytwarzania z innowacją, na chwilę obecną Longchamp posiada więcej niż 236 ekskluzywnych butików i jest dostępny w ponad 1800 sklepach multibrandowych na całym świecie.

Butiki marki Longchamp, mieszczące się w warszawskiej Galerii Mokotów oraz katowickiej Silesii to przede wszystkim przestrzeń, ciepłe i jasne kolory, które z miejsca zapraszają do wejścia i przymierzenia torebek na sobie. Wykwalifikowany zespół doradców klienta, ułatwi wybór tego właściwego modelu w zależności od stylu, okazji a nawet nastroju. Aranżacja butiku Longchamp ma na celu zwiększyć komfort zakupów wymagających klientek, które w sposób szczególny cenią sobie luksus i piękno, a przy tym także pragną, aby ten niekwestionowany atrybut kobiety, jakim jest torebka, definiował ich gust, zdobił ale też cieszył z codziennego użytku.

Butiki Longchamp

Butik Longchamp Warszawa
Galeria Mokotów 1 piętro
ul. Wołoska 12
02-675 Warszawa
tel. +48 22 161 39 34
e-mail: longchamp@nobleplace.pl

godziny otwarcia:
pon – sob 10 – 22
nd 10 – 21

Chcesz zamówić torebkę?

Butik Longchamp Warszawa
tel. +48 22 161 39 34